Notice: mysqli_real_connect(): Setting mysql connection to use "mysql.cs9c8v5pn.service.one" in /customers/c/5/4/cs9c8v5pn/webroots/r1150321/wp-includes/class-wpdb.php on line 1987 Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /customers/c/5/4/cs9c8v5pn/webroots/r1150321/wp-includes/class-wpdb.php:1987) in /customers/c/5/4/cs9c8v5pn/webroots/r1150321/wp-content/plugins/ultimate-post/classes/Initialization.php on line 536 Studiokurs del 1: Innføring i bruk av studio og utstyr - fortløpende påmelding - Tromsø Fotoklubb

Studiokurs del 1: Innføring i bruk av studio og utstyr – fortløpende påmelding

  • Tid: Kurset settes opp så snart det er nok interesserte. Meld din interesse nederst på siden.
  • Sted: Tromsø fotoklubb studio
  • Kursledere: Svein-Børre Mathisen og Jens Kristian Nilsen
  • Pris: Gratis for medlemmer

Tema

  • Innføring med hovedfokus på sikker bruk av studioet og utstyret
  • Alt du må vite for å kunne leie og bruke klubbens studio
  • Teknisk gjennomgang av lamper og utstyr
  • Praktisk lyssetting, samt bruk av softboxer og andre lysformere

Studiokurs del 1 er obligatorisk å gjennomføre for å kunne booke og bruke studio, og det kjøres KUN for medlemmer i fotoklubben. Instruktører er studioansvarlig i fotoklubben Svein-Børre Mathisen (tar det tekniske) sammen med Jens Kristian Nilsen (tar det kreative)

Meld din interesse:

Jeg er interessert i
Navn(Påkrevd)

Kort om del 2

Etter å ha gjennomført del 1, kan du delta på Studiokurs del 2. Dette er en større workshop (ikke obligatorisk for leie av studio) som gir deg grunnleggende kunnskap i kreativt bruk av lys i studio og kommunikasjon med modell.

Les mer om Studiokurs del 2